X
La tardor de 2022, les bateries de contenidors desapareixeran. Llavaneres aposta per la recollida porta a porta de les escombraries!
Botó que mostra/amaga menú lateral
Composició del consistori | PUBLICAT 17.06.2019
Versió per imprimir
Composició del consistori
Carlos Bartomeu i Castro: regidor fins abril de 2022
  • Partit Popular
  • Regidor del PP
  • Biografia
    Nascut a Barcelona i llavanerenc des de fa més de vint anys. Estŕ casat i té dos fills i dos nets. Director d'una oficina bancŕria fins el desembre del 2010 i actualment prejubilat. Regidor des de l'any 2003, va encapçalar la candidatura del PP a Llavaneres a les eleccions del 22 de maig de 2011, i va ser primer tinent d'alcalde del govern format per CiU i PP fins el 29 de març de 2014. Els anys posteriors va ser regidor del PP, a l'oposició. Bartomeu va presentar la renúncia com a regidor del grup municipal del PP en el ple del 26 d'abril de 2022.
  • Retribució

    Retribució bruta anual

    Variable, en funció de l'assistència a les sessions (plens)

    Retribucions mensuals

    Gener-Abril 2022

    Gener-Desembre 2021

    Gener-Desembre 2020

    Juliol-Desembre 2019

Diputació de Barcelona
^